Niezapomniane Chwile na Terenowej Grze – Cel: Zero Emisji!

Przed nami pełna emocji podróż w świat przygody i edukacji ekologicznej! Zapraszamy Was serdecznie do galerii zdjęć z Terenowej Gry – Cel: Zero Emisji, która odbyła się w Centrum Edukacji Ekologicznej Ekosynteza.

To wydarzenie było prawdziwym sukcesem, a wszystko dzięki Wam – niesamowitym uczestnikom! Aż 100 osób wzięło udział w grze, rywalizując w 22 zespołach. Efekty tej rywalizacji były zaskakujące, a 5 najlepszych grup zostało uhonorowanych za swoje zaangażowanie i wiedzę.

Teraz czas, abyście odnaleźli siebie na zdjęciach i podzielili się swoimi wspomnieniami. Wasz uśmiech, radość i zaangażowanie sprawiły, że to wydarzenie było niezapomniane.

Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie i za wspólnie spędzony czas w imię ochrony naszej planety. Jesteście niesamowici!

Już za 2 tygodnie, 30 września, w godzinach 10:00 do 18:00, zapraszamy Was na rodzinny piknik do ogrodu Ekosyntezy. To będzie kolejna okazja do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, pełnego atrakcji dla całej rodziny. Nie możemy się doczekać, aby Was tam spotkać!

Dziękujemy jeszcze raz i do zobaczenia na kolejnych ekologicznych przygodach!