Piknik edukacyjny pn. XII Beskidzki Festiwal Dobrej Energii

logoty

Urząd Miejski w Bielsku-Białej zaprasza na ekologiczny piknik edukacyjny pn. XII Beskidzki Festiwal Dobrej Energii, który organizowany jest 7 czerwca br. w ramach projektu „Rewitalizacja miejskich systemów nadbrzeżnych wraz z utworzeniem Centrum Edukacji Ekologicznej w mieście Bielsko-Biała -etap I”, który jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Całodniowa impreza odbędzie się na terenie Parku Słowackiego. W godzinach 9:00 – 14:00 ugościmy placówki edukacyjne: przedszkola i szkoły. W programie pikniku mnóstwo atrakcji: pokazy i konkursy, warsztaty manualne i sportowe, interaktywne stoiska szkół ponadpodstawowych, spotkanie z iluzjonistą, a imprezę rozpocznie niespodzianka przygotowana specjalnie z myślą o najmłodszych. O godzinie 16-tej zapraszamy całe rodziny, które będą mogły skorzystać z wielu stanowisk z warsztatami, grami, zabawami oraz konkursami. Festiwal zakończy się ok. godz. 20:00.

Udział we wszystkich atrakcjach 7 czerwca bezpłatny!

pikn

Zapraszamy