Program ENERGIA NA MIARĘ

W ramach programu  mieszkańcy mieszkań i domów na terenie Bielska-Białej będą mogli wziąć udział w kompleksowym procesie doradczym, dotyczącym racjonalnego korzystania z energii. Podczas indywidualnych spotkań z doradcą energetycznym otrzymają zestaw spersonalizowanych wskazówek, pozwalających zmniejszyć zużycie energii bez nakładów finansowych oraz Energetyczny Pakiet – zestaw urządzeń ułatwiających wdrażanie zaproponowanych rozwiązań (tj. żarówki energooszczędne, perlatory, maty termoizolacyjne itp.). Odwiedzający Państwa doradcy będą posiadać identyfikatory z logotypem „BB chroni klimat” i wspólnie z Państwem wypełnią krótką ankietę diagnostyczną.

 

Program skierowany jest do mieszkańców Bielska-Białej chcących:

 

- świadomie korzystać z energii elektrycznej i cieplnej,

- zmniejszyć zużycie energii bez ograniczenia komfortu życia,

- znaleźć proste i niedrogie rozwiązania pozwalające na lepsze wykorzystanie energii.

 

Jesteś zdecydowany?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy: www.pnec.org.pl/energianamiare

lub

wpisz na odwrocie ulotki swoje dane, zaznacz zgodę na ich przetwarzanie na potrzeby programu i wrzuć zgłoszenie do urny korespondencyjnej w Urzędzie Miejskim, pl. Ratuszowy 6, Biuro Obsługi Interesanta, obok stanowiska nr 3.

Zgłoszenia do programu przyjmowane będą do 14 marca 2022 roku.

Za realizację programu odpowiada Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć „Energie Cités” we współpracy z Urzędem Miejskim w Bielsku-Białej.

Więcej informacji: +48  12 429 17 95 lub biuro@pnec.org.pl.