Uwaga zapisy na warsztaty z animacji w ramach konkurs „Szanuj energię, chroń klimat” 2023/2024

📢 Drodzy Nauczyciele! W ramach konkursu „Szanuj energię, chroń klimat” 2023/2024 przypominamy o **Zapisach na Warsztaty z Animacji** realizowanych przez **Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej**!

 

Jeśli macie uczniów z klas ponadpodstawowych zainteresowanych animacją filmową, to jest doskonała okazja, aby wziąć udział w tych warsztatach. SFR jest jednym z partnerów merytorycznych 14. edycji konkursu ekologicznego "Szanuj energię, chroń klimat", i oferuje wsparcie edukacyjne, które pomoże uczniom rozwijać umiejętności w dziedzinie animacji filmowej.

 

🌟 Dlaczego warto zapisać swoich uczniów?

- Zdobędą nowe umiejętności.

- Poznają tajniki animacji filmowej.

- Wezmą udział w konkursie ekologicznym.

 

 

Termin zapisów upływa **6 listopada 2023 roku**. Nie przegapcie tej okazji! Zapisy i więcej informacji znajdziecie na stronie konkursu: [Zapisy na warsztaty](https://ekosynteza.bielsko-biala.pl/konkurs-szanuj-energie-chron-klimat-2023-2024/).

 

Szczegóły realizacji warsztatów zostaną uzgodnione po zgłoszeniu uczniów przez nauczycieli-koordynatorów danej szkoły. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, dzwońcie pod numer: +48 33-4971 708. 🎬🌿 #WarsztatyAnimacji #EdukacjaEkologiczna