Weź udział w konkursie fotograficznym „Bielsko-Biała – miasto przyjazne dla klimatu”

Weź udział w konkursie fotograficznym „Bielsko-Biała – miasto przyjazne dla klimatu”
Weź udział w konkursie fotograficznym „Bielsko-Biała – miasto przyjazne dla klimatu”

Kochasz fotografię i troszczysz się o klimat? Weź udział w konkursie fotograficznym „Bielsko-Biała – miasto przyjazne dla Klimatu” i zaprezentuj swoje umiejętności fotograficzne oraz zaangażowanie w działania na rzecz klimatu.

Jaki jest temat konkursu?

Wskaż miejsca i aktywności w Bielsku-Białej, które są przyjazne dla klimatu. Chcemy zobaczyć, co Twoim zdaniem sprawia, że nasze miasto staje się coraz bardziej ekologiczne i zrównoważone. Możesz pokazać wszystko, co uważasz za dobry przykład – od terenów zielonych, proklimatycznych rozwiązań w przestrzeni miejskiej, poprzez ekologiczne inicjatywy, aż po innowacyjne inwestycje, które pomagają w walce ze zmianą klimatu.

Jak wziąć udział?

Wystarczy, że zrobisz zdjęcie związane z tematyką konkursu i opublikujesz je na Facebooku z odpowiednimi hasztagami: #BielskoBiałaDlaKlimatu #bielskobialachroniklimat #bielskobialamiastodobrejenergii #ceebielsko #ekosynteza #wybbieramczystemiasto #EUClimatePact #MyWorldOurPlanet. Następnie zgłosisz je do konkursu za pomocą formularza dostępnego tutaj i podasz swoje dane kontaktowe. Pamiętaj, że zgłoszenia przyjmujemy do 21 maja 2024 r., więc nie zwlekaj!

Co możesz wygrać?

Mamy dla Ciebie fantastyczne nagrody! Zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymają zestawy upominkowe, w tym bawełniane torby, wielorazowe kubki na kawę i Pakiety Przeżyć o wartości od 150 do 300 zł. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród będzie miało miejsce na głównej scenie podczas Beskidzkiego Festiwalu Dobrej Energii w dniu 24 maja 2024 r. Będzie to wyjątkowa okazja do świętowania razem z innymi entuzjastami ekologii!

Kto może wziąć udział?

Konkurs jest otwarty dla wszystkich osób powyżej 18. roku życia. Więcej informacji na temat warunków udziału znajdziesz w regulaminie.

Dlaczego warto?

Ten konkurs to nie tylko szansa na wygranie świetnych nagród, ale także możliwość pokazania swojej pasji do fotografii i zaangażowania w ochronę klimatu. Twoje zdjęcia mogą inspirować innych do działania i zwracać uwagę na ważne tematy związane z ekologią i zrównoważonym rozwojem.

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Nie zapomnij o terminie i pokaż, jak Bielsko-Biała działa dla klimatu. Do zobaczenia na Beskidzkim Festiwalu Dobrej Energii!