Wideokonferencja dla Nauczycieli Koordynujących Edukację Ekologiczną w Bielsko-Białej

W imieniu Prezydenta Jarosława Klimaszewskiego serdecznie zapraszamy nauczycieli koordynujących działania edukacji ekologicznej w placówkach oświatowych do udziału w wideokonferencji dotyczącej finałowych wydarzeń 14. edycji kampanii promocyjno-edukacyjnej „Bielsko-Biała chroni klimat”. Konferencja odbędzie się online, za pośrednictwem platformy Microsoft Teams, w dniu 6 maja 2024 r., w godzinach 14:00–15:00.

Celem spotkania jest omówienie wydarzeń zaplanowanych do końca roku szkolnego 2023/2024 oraz dostarczenie nauczycielom szczegółowych informacji dotyczących Beskidzkiego Festiwalu Dobrej Energii oraz konkursu „Szanuj energię, chroń klimat”. Będzie to również doskonała okazja do zadania pytań i wymiany doświadczeń.

Program wideokonferencji:

  • 14:00–14:05 – Powitanie uczestników przez Zastępcę Prezydenta Miasta, Piotra Kucię.
  • 14:05–14:35 – Omówienie nadchodzących wydarzeń, w tym szczegółów 14 Beskidzkiego Festiwalu Dobrej Energii oraz finału konkursu „Szanuj energię, chroń klimat”. Informacje przedstawi Katarzyna Kordas z Wydziału Ochrony Środowiska i Energii Urzędu Miejskiego w Bielsko-Białej.
  • 14:35–14:45 – Pytania ze strony uczestników i dyskusja.
  • 14:45 – Zakończenie.

Prosimy o potwierdzenie udziału, wysyłając wiadomość na adres: katarzyna.kordas@um.bielsko-biala.pl. Aby wziąć udział w konferencji, wystarczy kliknąć link, który otrzymacie w mailu. Dołącz do nas z dowolnego miejsca przy użyciu komputera lub smartfona.

Zapraszamy do udziału w wideokonferencji, która będzie świetną okazją do zdobycia informacji o finałowych wydarzeniach w ramach kampanii „Bielsko-Biała chroni klimat”. Czekamy na Wasze pytania i pomysły!