Zapraszamy na 14 Beskidzki Festiwal Dobrej Energii!

Zapraszamy na 14 Beskidzki Festiwal Dobrej Energii!
Zapraszamy na 14 Beskidzki Festiwal Dobrej Energii!

Już niedługo odbędzie się kolejna edycja festiwalu, na którym będzie można poczuć dobrą energię i radość twórczego działania. W poprzedniej, 13 edycji, w Parku Słowackiego odbył się ekologiczny piknik rodzinny, który przyciągnął tłumy uczestników. Zastępca Prezydenta Miasta Adam Ruśniak oraz sympatyczne maskotki Reksio i Dżulka przywitali wszystkich serdecznie.

Podczas festiwalu ogłoszono wyniki konkursu „Szanuj energię, chroń klimat” we wszystkich kategoriach wiekowych, a wręczenie nagród odbyło się na uroczystym finale. W pikniku wzięło udział blisko 70 placówek oświatowych, a uczestnicy mogli skorzystać z dziesiątek atrakcji.

Było mnóstwo zabawy, gier, warsztatów i konkursów, w których można było wygrać atrakcyjne nagrody. Nie zabrakło także pysznego jedzenia przygotowanego przez finalistę programu MasterChef Adama Kozaneckiego oraz występów artystycznych dzieci i młodzieży.

To nie tylko świetna zabawa, ale także okazja do nauki i wspólnej integracji wokół idei troski o środowisko. Zapraszamy serdecznie na kolejną edycję festiwalu, która będzie pełna pozytywnej energii i radosnej twórczości!