Ambasadorzy

Urzędnik to też człowiek… mało tego, to też mieszkaniec. Dlatego patrzymy na nasze miasto, jako na to jedyne i niepowtarzalne. Chcąc głośno powiedzieć o wyjątkowości Bielska-Białej w 2011 roku przystąpiliśmy do międzynarodowego projektu ENGAGE.

Jako jedyni przedstawiciele Polski, postanowiliśmy godnie reprezentować miasto i kraj pośród europejskiej elity. Idea projektu była naprawdę nietypowa, ponieważ wymagała od nas zaangażowania mieszkańców.

Wszystko zaczęło się od jabłka… kusiliśmy!

PRZECZYTAJ WYWIADY, KTÓRE UDZIELI NAM AMBASADORZY KLIMATU

Wywiady z wybranymi Ambasadorami Klimatu mają na celu przybliżenie mieszkańcom Bielska-Białej ideę oszczędzania energii. Chcemy po raz kolejny przekonać mieszkańców, że każdy z nas – niezależnie od wykonywanego zawodu – może własnymi, drobnymi zadaniami przysłużyć się środowisku, a w dobie kryzysu uzyskać dodatkowe oszczędności w portfelu domowym czy firmowym.Ewa Szymanek-Płaska - starszy specjalista w zespole organizacji pracy przedszkoli, szkół i placówek oświatowych w Miejskim Zarządzie OświatyKrystyna Miodońska - zastępca dyrektorki w Szkole Podstawowej SMYKBogumiła Kajstura - dyrektorka Przedszkola 49

ZOBACZ PLAKATY Z MIESZKAŃCAMI BIELSKA-BIAŁEJ UCZESTNICZĄCYMI W MIĘDZYNARODOWEJ KAMPANII ENGAGE